tuv iso

serce140

W SŁUSZNEJ SPRAWIE - autorski program szkoleń z pierwszej pomocy.

W słusznej sprawie to autorski program szkolenia, poprawiający bezpieczeństwo pracowników poprzez cykl szkoleń w zakresie pierwszej pomocy. Wszystkie nasze szkolenia i kursy bazują na najnowszych standardach medycznych, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że szkolenia są dynamiczne i ciekawe.

 

Podczas zajęć prowadzonych przez specjalistów z dziedziny ratownictwa medycznego, uczestnicy osiągają praktykę dzięki ćwiczeniom w parach, na fantomach, pozorantach, a także podczas rzeczywistych sytuacji z wykorzystaniem np. samochodu.

Proponujemy następujące bloki tematyczne:

1. PIERWSZA POMOC - FANTOM

Trzeba sobie uświadomić, że to od reakcji i umiejętności często postronnych osób może zależeć życie i zdrowie nasze oraz naszych bliskich. Trening umożliwiający ćwiczenie pełnego zakresu czynności resuscytacyjnych na fantomie ( zarówno masaż serca jak i oddechy zastępcze) pod okiem ratownika medycznego sprawi, że być może i my kiedyś będziemy mogli w ten sposób komuś pomóc.

2. PIERWSZA POMOC NA DRODZE – SYMULACJA WYPADKU SAMOCHODOWEGO

Symulacja jest próbą, w której uczestnicy po profesjonalnym szkoleniu teoretycznym muszą samodzielnie dokonać oceny sytuacji oraz podejmować niezbędne czynności ratunkowe. Jej realistyczny i spontaniczny przebieg pomaga zweryfikować faktyczną wiedzę i skuteczność uczestników w udzielaniu pierwszej pomocy. Pokazuje ona, że z pozoru proste i wręcz książkowe czynności okazują się niezwykle skomplikowane do wykonania w nagłych zdarzeniach i pod presją czasu. Wymaga pracy zespołowej.

3. SAFETY POINT

Nabycie wiedzy i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia z udziałem wykwalifikowanego ratownika oraz zachowanie się w sytuacjach ekstremalnych. 

Nie czekaj, zadzwoń! Chętnie wsłuchamy się w Twoje potrzeby. 

EXTREME GROUP Pierwsza pomoc 5  

EXTREME GROUP Pierwsza pomoc 6

EXTREME GROUP Pierwsza pomoc 7

EXTREME GROUP Safety point 1

EXTREME GROUP Safety point 2

Aktualności


Realizacja ORTH Multimedia

Copyright © 2013. Agencja Extreme