tuv iso

O nas

Zdjęcie: Robert Bosch                  foto: Robert Bosch

Pasja

Na początku była pasja, do której dodaliśmy kreatywność, wiedzę , a czas i kolejne zlecenia dodały doświadczenie oraz profesjonalizm. Tym sposobem tworzymy dedykowane rozwiązania, które pomagają naszym Klientom odnieść sukces! Dzięki wypracowanej przez lata strukturze z jasno podzielonymi kompetencjami pomiędzy działami oraz sprawdzonym procedurom możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

Skuteczność

Dla nas sukces to przede wszystkim skuteczność realizowanych przez nas strategii, a co za tym idzie zadowolenie Klientów. Każdy z naszych projektów jest „szyty na miarę” , co w efekcie umożliwia konsekwentną realizację wszystkich założonych celów. 

Elastyczność

Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację. Elastyczność i natychmiastowe reagowanie na zmieniające się potrzeby naszych Klientów to u nas standard.

Wiedza

Posiadamy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim ogromną praktykę i doświadczenie. Na bieżąco śledzimy trendy i kierunki rozwoju branży, w której działamy.

Doświadczenie

Jesteśmy pionierami polskiego rynku branży eventowej.
Jako jedni z pierwszych na rynku wprowadzaliśmy zajęcia team buildingu poprzez aktywny outdoor. Jako pierwsi wdrożyliśmy system jakości ISO 9001
Kilkunastoletnie doświadczenie, wiedza i ambicja są gwarantem najwyższego poziomu naszych usług.

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dużą wagę przykładamy zarówno do wykonawstwa jak i obsługi klienta. 
Pozytywne opinie naszych klientów mówią same za siebie. 

Kreatywność

Kładziemy ogromny nacisk na kreowanie nowych rozwiązań, dlatego ciągle je ulepszamy i powiększamy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. 
Nie powielamy utartych schematów. Pracujemy tylko z najlepszymi partnerami, których starannie sobie dobieramy. To sprawia, że Klienci doceniają naszą pracę. Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację. Elastyczność i natychmiastowe reagowanie na zmieniające się potrzeby naszych Klientów to u nas standard.


Realizacja ORTH Multimedia

Copyright © 2013. Agencja Extreme