tuv iso

EXTREME GROUP

44-200 Rybnik ul. Młyńska 52
NIP: 642-287-97-27   REGON: 240028998  

BIURO

44-200 Rybnik ul. Jankowicka 23/25
biuro czynne od 8:00 - 16:00  
tel./fax (032) 42 31 132
tel. (32) 755 88 77
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

  

 

Ochrona danych osobowych

Wszystkie dane osobowe podane na stronie internetowej firmy EXTREME GROUP są rejestrowane, przetwarzane wyłącznie w celu indywidualnej obsługi klienta, przesłania informacji o produkcie lub przygotowania ofert. Firma EXTREME GROUP zapewnia, że Pani/Pana dane są traktowane poufnie zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych.

Prawa autorskie

© Copyright 2013 EXTREME GROUP, Rybnik, Polska

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie treści, w postaci tekstu, ilustracji, wykresów, dźwięków, animacji i wideo, jak również ich rozkład na stronach internetowych firmy EXTREME GROUP podlegają ochronie praw autorskich i innych ustaw ochronnych. Treść tych stron internetowych nie może być kopiowana, przetwarzana, zmieniana w celach komercyjnych lub udostępniana osobom trzecim. Ponadto niektóre strony internetowe firmy EXTREME GROUP zawierają treści, które są lub mogą być chronione prawem autorskim osób trzecich. 

Gwarancja

Niniejsza strona internetowa została przygotowana z możliwie największą starannością. Mimo to firma EXTREME GROUP nie może zagwarantować bezbłędności i ścisłości zawartych na niej informacji. Firma EXTREME GROUP wyklucza ponoszenie jakiejkolwiek odpowiedzialności za szkody, które powstały w wyniku bezpośredniego lub pośredniego korzystania z tej strony internetowej.

Odnośniki

Na naszej stronie umieściliśmy odnośniki do innych stron internetowych. Do wszystkich tych odnośników ma zastosowanie następujące oświadczenie: Chcemy wyraźnie podkreślić, iż firma EXTREME GROUP nie ma żadnego wpływu na ukształtowanie i treści stron, do których umieszcza odnośniki. 

Z tego względu wyraźnie odsuwamy od siebie odpowiedzialność za wszelkie treści na stronach, do których prowadzą odnośniki na niniejszej stronie internetowej i nie uważamy tych treści za własne. Oświadczenie to dotyczy wszystkich odnośników umieszczonych w zakładce PARTNERZY. Korzystanie z tych odnośników odbywa się na własne ryzyko użytkownika.

Licencja

Znajdująca się na stronach internetowych firmy EXTREME GROUP własność intelektualna taka jak: patenty, marki i prawa autorskie podlega ochronie. Umieszczenie na stronach internetowych nie jest równoznaczne z udzieleniem licencji na użytkowanie własności intelektualnej firmy EXTREME GROUP lub osób trzecich.

 


Realizacja ORTH Multimedia

Copyright © 2013. Agencja Extreme