tuv iso

extreme group hotel zawiercie-logoHotel Zawiercie **** Business & Leisure na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Nawiazaliśmy współpracę z Hotelem Zawiercie **** Business & Leisure na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Już teraz macie Państwo gwarancję kompleksowej obsługi oraz najlepszych cen.

 

 

Hotel Zawiercie **** Business & Leisure to wysokiej klasy obiekt biznesowo-szkoleniowy, który znajduje się w miejscowości Zawiercie na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego Katowice -Pyrzowice. Bliska odległość od dworca PKP, PKS, lotniska oraz tras szybkiego ruchu sprawia, że jest dogodną lokalizacją dla osób podróżujących służbowo i turystycznie na Śląsk i do Małopolski. Hotel gości firmy oraz instytucje, poszukujące profesjonalnej obsługi przy organizacji konferencji, szkoleń i imprez firmowych.

Business

Hotel udostępnia w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny zaplecze konferencyjno-szkoleniowe. Gwarantuje dogodne godziny podawania śniadań oraz aromatyczną kawę z ekspresu, nieograniczony dostęp do Internetu oraz zawsze uśmiechnięty i pomocny personel. W hotelowym holu znajduje się ogólnodostępne stanowisko komputerowe oraz kantor wymiany walut. Hotel zapewnia również bezpłatny i bezpieczny parking.

Leisure

W Hotelu Zawiercie **** Business & Leisure profesjonalny personel zadba również o ducha i ciało. Kulinarne wymagania zaspokoimy w restauracji La Comida Buena, w której szef kuchni serwuje dania kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej, a także wyszukane potrawy z dziczyzny. Wieczorem zapraszamy do Klubu Nocnego La Luna, w którym znajdą Państwo bar z wykwintnymi alkoholami, dwa tory bowlingowe, bilard, piłkarzyki, a także będą Państwo mieli możliwość zabawy przy dobrej muzyce. Pobyt w tym obiekcie uświetni relaks w Spa, a w nim bogata gama masaży i zabiegów kosmetycznych oraz kompleks basenowy, dwa jacuzzi, sauna fińska i łaźnia turecka. Ponadto w sasiedztwie hotelu znajduje się hala sportowa, kompleks boisk oraz korty tenisowe. 

Więcej informacji na stronie www.hotelzawiercie.pl lub pod numerem telefonu 603 994 994

extreme group hotel zawiercie 1

extreme group hotel zawiercie 2 

extreme group hotel zawiercie 3

extreme group hotel zawiercie 4 

extreme group hotel zawiercie 6


Realizacja ORTH Multimedia

Copyright © 2013. Agencja Extreme