tuv iso

Extreme group hotel natura residence logo

Hotel Natura Residence**** Business SPA na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Extreme Group nawiązało współpracę z Hotelem Natura Residence****Business&SPA na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Już teraz macie Państwo gwarancję kompleksowej obsługi oraz najlepszych cen.

 

 

Hotel Natura Residence **** Business & SPA to komfortowy obiekt stworzony w zgodzie z naturą położony na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, łączący w sobie to co najlepsze – naturę z wystudiowaną elegancją. Swoim kształtem i kolorystyką doskonale wtapia się w swoje otoczenie.

Hotel to baza noclegowa na prawie 90 osób, to centrum konferencyjne z zapleczem odnowy biologicznej. Stworzony został z myślą o gościach, którzy poszukują najwyższych standardów. Przestronne wnętrza, indywidualnie zaprojektowane, z zachowaniem nowoczesnej stylistyki doskonale nadają się do celów biznesowych jak i na weekendowy relaks.

Hotel, jego oferta a przede wszystkim położenie jest bezkonkurencyjne - dogodny dojazd, blisko głównych dróg krajowych A1 i A2, zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od aglomeracji śląskich oraz Katowickiego lotniska.

Więcej informacji na stronie www.naturaresidence.pl lub pod numerem telefonu 603 994 994

Extreme group hotel natura residence 1

Extreme group hotel natura residence 2 

Extreme group hotel natura residence 3

Extreme group hotel natura residence 4 

Extreme group hotel natura residence 5


Realizacja ORTH Multimedia

Copyright © 2013. Agencja Extreme